Krátko o stránke www.kauzacervanova.sk

Autor: Ján Bodnár | 28.6.2011 o 22:35 | (upravené 28.6.2011 o 22:40) Karma článku: 9,99 | Prečítané:  3163x

Odkaz na túto webovú stránku občas vidno v internetových diskusiách. Naposledy napríklad v diskusii na stv.sk k relácii Pod lampou.

Mne sa nezdá, že by mohol byť niekto tak ľahkovážny a uveriť tvrdeniam na tejto stránke. Ale ktovie. Spravte prosím nasledujúce kroky. Zadajte do prehliadača názov stránky www.sk-nic.sk. Je to slovenský registrátor domén najvyššej úrovne. Tu si môžme zistiť, kto je držiteľom .sk domény. V treťom stĺpci vpravo máme možnosť vyhľadať doménu. Zadajte do políčka kauzacervanova. Získame základné informácie o doméne. Ak klikneme na držiteľa domény, dostaneme sa k menu Ing. Alexander M. Na stránke foaf.sk, kde si môžme zistiť spriaznené osoby, zadáme do políčka (celé) meno držiteľa domény. Medzi spriaznenými ľuďmi nájdeme Ing. Miloša Kocúra.

V rozsudoku Krajského súdu z roku 2004 sa dočítame, že šlo o rozsudok v mene Slovenskej republiky v trestnej veci obžalovaného Ing. Miloša Kocúra a spol. pre trestný čin vraždy spolupáchateľstvom.

V Nitre môžu byť viacerí ľudia s týmto menom. Na obchodnom registri na internete, www.orsr.sk, vyhľadajme informácie k firme MIKA, s.r.o. V nej figurujú obaja vyššie menovaní. V predmete činnosti majú uvedené vedenie účtovnej evidencie a činnosť účtovných a ekonomických poradcov. Miloš Kocúr v minulotýždňovej relácii Pod lampou spomínal, že sa živí účtovníctvom.

Z tohto dôvodu, berte tvrdenia na stránke www.kauzacervanova.sk kriticky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Trainspotting po slovensky. Ako žijú narkomani v Bratislave

Strávili sme víkend v spoločnosti ľudí závislých od drog.

SVET

‘Na Ukrajine bojujú nadrogovaní zombíci‘ je hoax

Rusi uviedli, že tam bojujú bojovníci s nadľudskými schopnosťami.


Už ste čítali?