Priznanie Marion Jones

Autor: Ján Bodnár | 5.7.2011 o 22:05 | (upravené 5.7.2011 o 23:06) Karma článku: 3,27 | Prečítané:  1183x

V roku 2007 Marion Jones sa priznala k používaniu steroidov. V emotívnom prejave pred televíznymi obrazovkami sa priznala že klamala federálnym agentom, požiadala o odpustenie, oľutovala svoj skutok a oznámila svoj odchod z atletiky.

Pasáž, v ktorej sa Marion Jones priznáva:

"And so it is with a great amount of shame that I stand before you and tell you that I've betrayed your trust. I want all of you to know, that today, I've plead guilty to two accounts of making false statements to federal agents. Making these false statements to federal agents was increadibly stupid thing for me to do. And I am responsible fully for my actions. I have no one to blame, but myself for what I've done. "

Voľný preklad:

A takto stojím veľmi zahanbená pred vami a oznamujem vám, že som zradila vašu dôveru. Chcem aby ste všetci vedeli, že som sa dnes priznala ku dvom klamlivým tvrdeniam pred federálnymi agentmi. Bola to odo mňa veľká hlúposť klamať agentom. Som plne zodpovedná za svoje činy. Nemôžem nikoho obviňovať, iba seba pre to, čo som spravila.

V roku 2004 Marion Jones dobrovoľne podstúpila test na detektore lži. Test vykonal certifikovaný examinátor, bývalý agent FBI, Ronald R. Homer. Test prebiehal v kancelárii právnika Marion Jones. Marion Jones testom prešla. Homer uviedol, že výsledky poslali inému certifikovanému examinátorovi, ktorý dospel k rovnákemu záveru.


Zdroje:

http://www.youtube.com/watch?v=Q_R9esnDzp0
https://antipolygraph.org/blog/?p=166

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?