Krátko o stránke www.kauzacervanova.sk

Autor: Ján Bodnár | 28.6.2011 o 22:35 | (upravené 28.6.2011 o 22:40) Karma článku: 9,99 | Prečítané:  3148x

Odkaz na túto webovú stránku občas vidno v internetových diskusiách. Naposledy napríklad v diskusii na stv.sk k relácii Pod lampou.

Mne sa nezdá, že by mohol byť niekto tak ľahkovážny a uveriť tvrdeniam na tejto stránke. Ale ktovie. Spravte prosím nasledujúce kroky. Zadajte do prehliadača názov stránky www.sk-nic.sk. Je to slovenský registrátor domén najvyššej úrovne. Tu si môžme zistiť, kto je držiteľom .sk domény. V treťom stĺpci vpravo máme možnosť vyhľadať doménu. Zadajte do políčka kauzacervanova. Získame základné informácie o doméne. Ak klikneme na držiteľa domény, dostaneme sa k menu Ing. Alexander M. Na stránke foaf.sk, kde si môžme zistiť spriaznené osoby, zadáme do políčka (celé) meno držiteľa domény. Medzi spriaznenými ľuďmi nájdeme Ing. Miloša Kocúra.

V rozsudoku Krajského súdu z roku 2004 sa dočítame, že šlo o rozsudok v mene Slovenskej republiky v trestnej veci obžalovaného Ing. Miloša Kocúra a spol. pre trestný čin vraždy spolupáchateľstvom.

V Nitre môžu byť viacerí ľudia s týmto menom. Na obchodnom registri na internete, www.orsr.sk, vyhľadajme informácie k firme MIKA, s.r.o. V nej figurujú obaja vyššie menovaní. V predmete činnosti majú uvedené vedenie účtovnej evidencie a činnosť účtovných a ekonomických poradcov. Miloš Kocúr v minulotýždňovej relácii Pod lampou spomínal, že sa živí účtovníctvom.

Z tohto dôvodu, berte tvrdenia na stránke www.kauzacervanova.sk kriticky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?