Tí, ktorí si chcú pozrieť dnešnú lampu

Autor: Ján Bodnár | 23.6.2011 o 13:24 | (upravené 23.6.2011 o 15:25) Karma článku: 7,54 | Prečítané:  2051x

Neverte im. Alebo aspoň ich berte veľmi kriticky. Nepoznám mená všetkých hostí. Predpokladám však, že budú všetci hovoriť rovnako. Ako je to u nich železným zvykom.

Myslíte si, že by mal niekedy Š. Hríb iný názor ako má povedzme F. Šebej či P. Zajac? Títo ľudia radi a veľa píšu a rozprávajú. Polemizovali spolu niekedy? Pohádali sa? Vo svojej jednomyseľnosti sa najviac podobajú na svojich ideologických protivníkov.

Určite ste si už niekedy všimli prokurátora, ktorý hovorí o tom, že ťarcha dôkazov jednoznančne postačuje na odsúdenie podozrivého. Poctivý novinár osloví obhajcu, ktorý sugestívne presviedča, že jeho klient je absolútne nevinný a dôkazov niet. V dnešnej lampe bude hovoriť len obhajoba.

Majte toto na pamäti, ak budete dnes sledovať reláciu Pod lampou. V prípade Cervanová hrali známosti dôležitú úlohu. Prípad sa dlhé roky nepohol z miesta práve pre konexie rodičov odsúdených. Kontakt otca obete na vtedajšieho prezidenta spôsobil, že boli povolaní vyšetrovatelia z Čiech. Po revolúcii kľúčoví ľudia, ktorí dosiahli prepustenie odsúdených, boli ich bývalí advokáti. A dnes znova ovplyvňujú prípad kontakty. Na vplyvných ľudí, novinárov, poslancov.

Už dlhé roky sa vedie mediálna kampaň v prospech jednej strany. Je to tak jednofarebné, že si to človek nemôže nevšimnúť.

Majte toto na pamäti, ak budete dnes sledovať reláciu Pod lampou.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?